Chystáte se vstoupit na stránku o alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?


Ano       Ne
Počet produktů: 7
 • Víno rubínové barvy typické pro odrůdu Cabernet Sauvignon. V nose ucítíte sytou vůni červeného ovoce. Na jazyku příjemnou chuť obohacenou jemnými tříslovinami. Zpracování hroznů prochází přímým lisováním, pasterizací, bez fermentace.

  230 Kč
 • Chuť vína je tvořena tóny červeného ovoce, koření a vanilky, které dodávají vínu tajemnou složitost a jemnou eleganci. Následuje důsledná de-alkoholizace vína se zachováním jeho chutí a vůní. Pierre Zerro Grand Réserve červené je považováno za to nejlepší z vinařské oblasti Médoc. Toto potěšení je možné si vychutnat bez omezení, protože je jeho obsah...

  230 Kč
 • Kvalitní červené víno vyrobené tradiční metodou. Dozrávání jedné části vína probíhá v nádržích z nerezové oceli, druhá část dozrává v sudech z francouzského dubu.

  280 Kč
 • Červené BIO víno, které obdrželo zlatou hvězdu a bylo zařazeno mezi nejprodávanější a nejlepší vína roku prestižním francouzským vinařským měsíčníkem Guide Hachette des Vins za rok 2013 a 2014.

  280 Kč
 • Ochutnejte unikátní BIO vína v druhém degustačním balíčku. Nabízíme vám zlevněný degustační balíček, který obsahuje 4 láhve vína: Green, Pierre & Paul Côtes de Provence, Villa Noria Sauvignon Blanc a Villa Noria Cabernet Sauvignon. Koupí tohoto degustačního balíčku ušetříte 15 % z původní ceny! Ochutnejte naše unikátní BIO vína v balíčku, který obsahuje 4...

  933 Kč
 • Chuť vína je tvořena tóny červeného ovoce, koření a vanilky, které dodávají vínu tajemnou složitost a jemnou eleganci. Následuje důsledná de-alkoholizace vína se zachováním jeho chutí a vůní. Pierre Zerro červené je považováno za to nejlepší z vinařské oblasti Médoc. Toto potěšení je možné si vychutnat bez omezení, protože je jeho obsah alkoholu 0,0 %.

  90 Kč
 • Víno hluboké rubínové barvy s aroma tmavě červeného ovoce.Červené víno Pierre Zero Rouge obsahuje, ve srovnání s běžným alkoholickým červeným vínem, 3krát více polyfenolu zvaného resveratrol. Ten působí jako antioxidant a napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a triglyceridů v těle, čímž aktivně působí jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.

  204 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek